Potrójny Efekt - Opinie - Szybka Droga Rozwoju

Potrójny Efekt - Opinie - Szybka Droga Rozwoju


Jakbyś zareagował/a, gdyby w zasięgu Twojej ręki było narzędzie, dzięki któremu mógłbyś bądź mogłabyś przyspieszyć swój rozwój, a tym samym prościej i przede wszystkim szybciej realizować swoje cele?

Tym narzędziem jest właśnie Potrójny Efekt - Szybka Droga Rozwoju. Według mnie powyższe zdanie perfekcyjnie obrazuje rezultat jaki możemy osiągnąć po tym szkoleniu online.

Twórcami tego projektu są Marcin Matuszewski, który m.in. napisał książkę - Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania oraz Mateusz Chłodnicki, założyciel wydawnictwa Złote Myśli.

Potrójny Efekt jest treningiem wideo, który ma na celu m.in. co najmniej trzykrotne zwiększenie szybkości czytania. Czytając w znacznie szybszym tempie niż dotychczas (rozumienie teksu będzie ciągle na tym samym poziomie), będziesz mógł/a zyskać mnóstwo wolnego czasu.

Więcej czasu to z kolei szybsze wdrożenie wiedzy w praktyce oraz przeczytanie jeszcze większej ilości książek, a co za tym idzie - szybciej widoczne efekty swoich działań :-)

Nie myśl jednak, że jest to kolejne szkolenie jak wszystkiego inne, gdzie tylko oglądasz monotonny wykład. W moich oczach (i nie tylko) Potrójny Efekt to zupełnie coś innego. Wszystko zostało profesjonalnie przygotowane, a przechodząc trening, czujesz się jakby trener dosłownie stał obok Ciebie i prowadził Cię za rączkę - krok po kroku.

Ciekawe jest jednak to, iż szkolenie było nagrywane w obecności osoby, która tak jak każdy, chciała osiągnąć efekt jaki gwarantują nam Twórcy projektu Potrójny Efekt. Udało jej się to, a szybkość czytania zwiększyła nawet 4-5-krotnie. Jej opinię możesz zobaczyć na poniższym wideo.Właśnie dlatego ten trening wideo jest tak wyjątkowy. Będziesz widział/a dokładnie jakie techniki stosować, jak radzić sobie z trudnościami itp. Ja osobiście nie spotkałem się jeszcze z niczym podobnym w Polsce.

Jeśli nie jesteś zdecydowany/a, polecam Ci się zapisać na mini kurs Potrójnego Efektu. Marcin całkowicie za darmo zdradza kilka swoich tricków dotyczących szybkiego czytania itp. W jednym z materiałów przekazuje nawet konkretną techniką, która może przyspieszyć Twój rozwój nawet o 50%. Nie będę jednak niczego zdradzał, więc jeśli chcesz ją poznać, zapisz się na ich stronie.

Ofertę szkolenia online możesz znaleźć na stronie www.potrojnyefekt.pl