Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania - Marcin Matuszewski

Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania - Marcin Matuszewski


Książka pt. Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania, autor - Marcin Matuszewski
Myślę, że śmiało można powiedzieć, iż książka Marcina Matuszewskiego - "Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania" to najlepsza publikacja dotycząca szybkiego czytania.

Na rynku jest ich trochę, natomiast prawda jest taka, że większość z nich to sama teoria i nuda. Oczywiście bez obrazy ;-) - to tylko moje odczucia (chociaż opinie też mówią same za siebie :-D). W tym przypadku jest zdecydowanie inaczej. Z resztą sam tytuł - "Praktyczny..." mówi sam za siebie.

Książka zawiera mnóstwo zadań, ćwiczeń, powtórek, a nawet sprawdzianów ;-) Autor dosłownie krok po kroczku prowadzi nas "za rączkę" i dba o to, byśmy osiągnęli wysoki poziom szybkiego czytania.

Najlepsze jest to, że nie musimy tracić czasu i wydawać np. 2000 zł na stacjonarny kurs szybkiego czytania na którego nie każdego stać bądź nie odpowiada nam praca w grupie czy też ramy czasowe. "Praktyczny Kurs Szybkiego Czytania" jest dla każdego, a Marcin Matuszewski (który de facto jest trenerem szybkiego czytania oraz współtwórcą dużego projektu - Potrójny Efekt) jest jakby nieustannie przy nas i na każdym etapie kursu.

Więcej informacji na temat książki możesz przeczytać na stronie zlotemysli.pl. Jeśli chcesz zaoszczędzić swój czas oraz pieniądze, uczyć się wtedy, kiedy Tobie odpowiada oraz opanować umiejętność szybkiego czytania - ta lektura jest dla Ciebie.