Zwielokrotnianie Umysłu - Harry Kahne

Zwielokrotnianie Umysłu - Harry Kahne


Publikacja - Zwielokrotnianie Umysłu, Harry Kahne
"Zwielokrotnianie Umysłu" to rewelacyjna książka dla osób, które chcą dzięki zwiększeniu efektywności swojego umysłu, wycisnąć z życia jeszcze więcej, niż przeciętny Kowalski ;-) Książka według mnie jest naprawdę warta uwagi. Jest ciekawa i dość nietypowa.

Publikacja uświadamia nam, że warto pracować nad własnym umysłem. Odkrywa przed nami całkowicie nowe możliwości, które daje nam nasz własny mózg, jednak problem jest w tym, że sami nie umiemy ich wykorzystywać - ta książka nam to gwarantuje.

Dla wielu osób (jak widać na opiniach) ćwiczenia z tej książki były na początku totalnie niepoważne, jednak co się później okazało, kiedy zaczęli je stosować - działają i to bardzo skutecznie :-)

To co jest najistotniejsze, to to, iż książka "Zwielokrotnianie Umysłu" jest praktyczna. Tzn. są w niej praktyczne ćwiczenia do zastosowania od zaraz, a w większości tego typu książek jest niemal zawsze sama teoria. To duży plus.

Jeśli przerobisz ćwiczenia oraz wdrożysz wskazówki do swojego życia z tej publikacji, jestem pewien, że zyskasz w każdym swoim dniu zdecydowanie więcej wolnego czasu, będziesz potrafił/a wykonywać kilka rzeczy naraz, a Twoja nauka stanie się o wiele szybsza.

Publikację można znaleźć na stronie wydawnictwa zlotemysli.pl. Jest tam również darmowy fragment do ściągnięcia.