Zabójcza Koncentracja - Paweł Sygnowski

Zabójcza Koncentracja - Paweł Sygnowski


Zabójcza Koncentracja - Paweł Sygnowski
Nie ma co ukrywać, że dobrze wyćwiczona koncentracja jest kluczem do szybkiej i skutecznej nauki oraz efektywnego osiągania swoich celów. Publikacja "Zabójcza Koncentracja", to według mnie jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza!) książka dotycząca trenowania koncentracji własnego umysłu.

Zauważ, że większość ludzi dookoła nie potrafi w ogóle skupić się na danym zadaniu. Nawet jeśli im się to udaje, nie są świadomi tego, iż mogliby zrobić to lepiej, osiągać jeszcze więcej, wykorzystując maksymalnie potencjał swojej koncentracji. Nie jest to jednak możliwe, gdyż nie mają na ten temat żadnego pojęcia.

Dzięki książce "Zabójcza Koncentracja" poznasz wszelkie tajniki skutecznej koncentracji i praktyczne techniki do jej ciągłego polepszania. Zobaczysz co wpływa na nią pozytywnie, a co negatywnie. Kończąc jedno zadanie będziesz potrafił/a momentalnie o nim zapomnieć i przejść do kolejnego, a realizując własne cele będziesz angażował/a swój umysł na 100%.

Książka ma niewiele stron, ale za to szybko się ją czyta i jest bardzo treściwa. Nie tak jak w przypadku większości publikacji, gdzie autor przez ponad połowę książki piszę ogólnikami. Tutaj mamy konkrety bez owijania w bawełnę. Szczerze polecam.

Lekturę można znaleźć w wydawnictwie zlotemysli.pl