Jak Szybko Nauczyć Się Niemieckiego?

Jak Szybko Nauczyć Się Niemieckiego?


Dziś szczerze chciałbym Ci polecić serwis http://niemiecki.1000-slow.pl do nauki podstaw języka niemieckiego. Jeśli zastanawiasz się jak szybko nauczyć się niemieckiego, to ten serwis jest najlepszą odpowiedzią na to pytanie :-) Ok, ale spytasz pewnie dlaczego?

Ponieważ twórcy tej strony wyeliminowali wszelkie zbędne rzeczy, których uczą inni w szkołach, drogich kursach itp., natomiast na co dzień praktycznie w ogóle się ich nie używa. Ucząc się na początku gramatyki i innych skomplikowanych słówek tracisz tylko czas, pieniądze i wysiłek, a w taki sposób nikt nie jest w stanie skutecznie i szybko nauczyć się niemieckiego. Krótko mówiąc - twórcy skupili się na ROZUMIENIU języka, a nie na gramatyce, której uczysz się latami.

Strona http://niemiecki.1000-slow.pl skupia się tylko na 1000 najczęściej używanych słów w języku niemieckim - słów, z których korzysta się nawet kilkaset razy dziennie, a nie raz na ruski rok jak uczą niemal w każdej szkole języka niemieckiego. A to z kolei oznacza, iż efekty takiej nauki są bardzo, bardzo szybkie, ponieważ uczysz się tylko tego, co naprawdę ważne i wykorzystywane w życiu.

Metoda ta jest idealna dla początkujących. Znając na początku pisownię, wymowę i znaczenie 1000 najczęściej stosowanych słówek, później jest już o wiele z górki :), jeśli oczywiście będziesz chciał/a uczyć się bardziej zaawansowanych rzeczy. Wejdź na http://niemiecki.1000-slow.pl, ponieważ na stronie głównej jest to o wiele lepiej opisane niż ja to zrobiłem :-D Mają też dwa ciekawe filmiki, które warto obejrzeć.

Mam nadzieję, że już wiesz jak szybko nauczyć się niemieckiego, i w dodatku w domu! - nigdzie nie wychodząc i się stresując :-D heh


-----
Angielski Online | Jak szybko nauczyć się angielskiego? - w tym serwisie mówią o tym samym tylko w przypadku języka angielskiego ;)