Jak Napisać, Przepisać i z Sukcesem Obronić Pracę Dyplomową? - Alicja Kaszyńska

Jak Napisać, Przepisać i z Sukcesem Obronić Pracę Dyplomową? - Alicja Kaszyńska


Okładka publikacji - Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?
Chyba każdy student przyzna, iż publikacja pani Alicji Kaszyńskiej pt. "Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?" to najbardziej praktyczna książka na temat pisania prac dyplomowych. Świadczy o tym chociażby ilość pozytywnych opinii na stronie wydawnictwa.

Według mnie publikacja jest napisana prosto i konkretnie, bez lania wody. Autorka krok po kroku prowadzi za rączkę, opisując nawet najmniejsze szczególiki takie jak np. przypisy czy też cytaty.

Dowiesz się dzięki niej m.in. w jaki sposób zrobić odpowiedni plan pracy, jak umiejętnie stworzyć kwestionariusz ankiety, na co zwrócić uwagę przy wyborze tematu oraz promotora, jak prawidłowo napisać spis treści, wstęp i zakończenie, jak sprawnie poruszać się wśród notatek, jak obsługiwać się programem Microsoft Word (w książce zostały umieszczone bardzo pomocne screen'y z programu MW, co widać poniżej na zrobionym przeze mnie zdjęciu) i wiele więcej...

Jeśli nie chcesz siedzieć po nocach, bo nie masz pojęcia od czego zacząć i w ogóle jak to wszystko ze spokojem "ogarnąć", to książka "Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?" bez wątpienia Ci się przyda i będzie Twoją instrukcją przy pisaniu jakiejkolwiek pracy dyplomowej.

Publikację możesz znaleźć na stronie internetowej wydawnictwa zlotemysli.pl

Zdjęcie z książki - Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?
(kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)