Czasowy Czarodziej - Opinie - Damian Redmer

Czasowy Czarodziej - Opinie - Damian Redmer


Jeśli wiesz jak dzięki kilku wyjątkowym trikom momentalnie podnieść swoją produktywność i prawie że wyczarować 2 dodatkowe godziny codziennie, to już możesz opuścić tę stronę :-) W innym przypadku radzę pozostać.

Tego między innymi uczy właśnie Damian Redmer w swoim kompletnym kursie - Czasowy Czarodziej (pod tym linkiem - www.czasowyczarodziej.pl/prezent.php Damian przygotował też darmową, krótką wersję tego kursu).

Dzięki tej wiedzy Damian był w stanie studiować jednocześnie 2 dziennie kierunki (w różnych miejscach), trenować taniec, jeździć na zawody, spotykać się z ze swoją dziewczyną nawet 5 godzin dziennie oraz realizować projekt biznesowy, dzięki któremu znalazł się w finale ogólnopolskiego konkursu. Mówi o tym w swojej prezentacji.

Kursów i darmowych artykułów na temat zarządzania czasem jest całe mnóstwo, ale nigdzie nie spotkałem się z tyloma wyjątkowymi technikami. Jest to moim zdaniem spowodowane tym, iż Damian w kursie Czasowy Czarodziej opiera się na badaniach naukowych, co jest bardzo innowacyjne wśród innych osób zajmujących się rozwojem osobistym.

Z kursu dowiesz się jak skutecznie planować swój dzień, jakich narzędzi używać do tego celu, poznasz bardzo wiele technik, które pozwolą Ci dosłownie rozciągnąć dobę o nawet kilka godzin i wiele więcej... :-) Oprócz tego Damian Redmer daje sporo bonusowych nagrań, o której wspomina w swoim nagraniu.

Po zalogowaniu się do systemu mamy dostęp do wszystkich nagrań, bonusów, pdf'ów, mapy myśli (rewelacyjna sprawa), a nawet specjalnego kalkulatora czasu :-D

Zawartość kursu - Czasowy Czarodziej - Damian Redmer

Opinii na blogu Damiana jest całe mnóstwo. W swojej prezentacji (pod koniec) puszcza nawet opinie video jednego z klientów, więc warto sprawdzić. Poniżej zamieściłem też jedną opinie z jego bloga na temat kursu - Czasowy Czarodziej:

Fajny kurs. Uważam że cena dobra. Część wiedzy się powtarza ale dobrze sobie to ugruntować. No i wszystko jest w jednym miejscu. Polecam. No i zacznijcie stosować bo inaczej to faktyczne strata czasu. Szczególnie podobają mi się zaklęcia. Widać włożoną pracę a już szczególnie podobają mi się mapy myśli ;-) Dobra robota Damian. Oczywiście pewnie można znaleźć te informacje gdzie indziej ale zastanówcie się ile jest wart Wasz czas na szukanie. Może ta cena jest warta pracy Autora ;-) i Waszego czasu. - Grzegorz

Najlepsze jest jednak to, że Czasowy Czarodziej jest objęty roczną gwarancją, co jest ryzykowne (według mnie) z Damiana strony, ale to już jego decyzja. Oznacza to, że nawet po roku jeśli zastosujesz dane ćwiczenia itp. w praktyce i nie zobaczysz żadnych rezultatów, Damian odda Ci całą zainwestowaną kwotę (Damian mówi, że zwrotów i tak nie ma żadnych, heh).

Jeśli nie jesteś zdecydowany/a polecam Ci darmowy mini kurs Czasowego Czarodzieja na tej stronie, gdzie Damian przekazuję kilka wartościowych wskazówek odnośnie zdobywania czasu i produktywności.