ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna Nauka Ortografii - Jolanta Gajda

ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna Nauka Ortografii - Jolanta Gajda


Okładka książki Jolanty Gajdy - ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii
Uważam, że książka pt. "ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii", autorstwa Jolanty Gajdy jest niezwykle przydatną książką do nauki ortografii dziecka i powinien ją przeczytać dosłownie każdy rodzić. Nie jest to jednak publikacja, którą czyta się raz i odkłada na półkę.

Zawarte w niej zabawne ćwiczenia oraz metody powodują, że korzystamy z niej za każdym razem podczas nauki, a w zasadzie zabawy z dzieckiem, gdyż nie ma tu mowy o monotonnych zadaniach jak w tradycyjnej szkole. Właśnie dlatego należą się tutaj ogromne brawa dla Jolanty Gajdy! :-)

Nauka musi być wesoła, urozmaicona i jednocześnie skuteczna, by dziecko radziło sobie z poprawną pisownią. Inaczej szybko się zniechęci i nie będzie miało żadnej motywacji bo uczenia się. Czytając książkę można natychmiast odczuć, że autorka doskonale o tym pamiętała.

Z publikacji "ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii" dowiesz się m.in. jak nauczyć dziecko wytrwałości w nauce ortografii, jak je zmotywować, żeby uczyło się z zapałem, jak sprawić, aby atmosfera sprzyjała szybkiej nauce dziecka i wiele więcej.

Polecam zapoznać się z pełnym opisem książki na stronie wydawnictwa - zlotemysli.pl, a w razie wątpliwości, ściągnąć stamtąd darmowy jej fragment. Na powyższej stronie warto również zapoznać się z opiniami innych rodziców. Z tego co przeglądałem, nie ma tam ani jednej negatywnej opinii. Jako twórca serwisu n.t. ortografii dla dzieci, również szczerze polecam tę książkę. Może służyć nawet przez wiele pokoleń :-)